PTS podczas CEDE 2021 – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Bez kategorii

PTS podczas CEDE 2021

Już niewiele ponad tydzień pozostało do startu CEDE 2021!

CEDE to znana wystawa stomatologiczna z najdłuższą tradycją w kraju. Od ponad 28 lat jest to miejsce spotkań tysięcy praktyków stomatologii ze światem biznesu i na stałe zapisało się w kalendarzu wydarzeń targowych w Polsce. W tym roku wystawa pierwszy raz po latach została zorganizowana w Łodzi, do której zapraszają organizatorzy w dniach 07-09 października 2021 w nieco odmienionej scenerii niż zwykle, bo w nowym miejscu, z nową wizualizacją oraz nadziejami na sukces.

Nie możemy zapomnieć również o warstwie edukacyjnej tegorocznego wydarzenia. To będzie zupełnie coś innego, coś nowego niż znaliśmy z CEDE do tej pory. Czy ta formuła się sprawdzi? Wszystko wskazuje na to, że tak, ponieważ jak informują organizatorzy zainteresowanie warsztatami jest duże . 

W tym roku PTS również będzie obecne ze stosikiem podczas tej wystawy stomatologicznej. Jak zwykle będziemy czekać na naszych gości w specjalnie przygotowanej strefie wystawienniczej o numerze B10.1. Na stosiku PTS nie zabraknie jak zwykle miłej atmosfery, ciekawych gości oraz materiałów edukacyjnych własnych i naszych Partnerów, z którymi przygotowaliśmy wiele atrakcji oraz niespodzianek dla naszych odwiedzających. 

Spotkajmy się Łodzi – do zobaczenia!