PTS znów gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Aktualności

PTS znów gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Jak wziąć udział w unikalnym doświadczeniu edukacyjnym i jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy? Wystarczy zalicytować jedną z aukcji charytatywnych w ramach projektu “PTS gra z WOŚP”. 

Wspólne granie towarzystwa z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy staje się tradycją. Podobnie jak w 2019 roku, i w tym kilkoro członków Zarządu Głównego PTS zaoferowało na aukcje samych siebie. Prof. Marzena Dominiak przyjedzie z wykładem do kliniki, a dr hab. Wojciech Bednarz oraz dr n. med. Jakub Hadzik zapraszają na dzień zabiegowy – odpowiednio – periodontologiczny i chirurgiczny. Ponadto, prof. Ingrid Różyło-Kalinowska zobowiązała się przeprowadzić kilkugodzinne szkolenie z zakresu diagnostyki stomatologicznej. Warunek jest prosty – trzeba wygrać licytację, która prowadzona jest w orkiestrowej części serwisu Allegro. Indywidualni lekarze dentyści lub grupy dentystów na zwycięstwo mają szansę do 21 stycznia.

https://allegro.pl/oferta/dzien-szkolenia-z-prof-marzena-dominiak-8849389828

https://allegro.pl/oferta/diagnostyka-z-prof-ingrid-rozylo-kalinowska-8849494550

https://allegro.pl/oferta/periodontologia-z-dr-hab-wojciechem-bednarzem-8849443563

https://allegro.pl/oferta/dzien-zabiegowy-z-dr-jakubem-hadzikiem-8849467930

Prof. Dominiak prowadzi również zbiórkę na WOŚP online. Szczegóły na jej oficalnym profilu FB. Tylko w kilka godzin prezydent PTS zebrała kilka tysięcy złotych.