Ruszyła rejestracja na 70-tkę PTS-u! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Ruszyła rejestracja na 70-tkę PTS-u!

Jubileusz 70-lecia PTS i plan jego obchodów już oficjalnie dostępny. Oficjalna rejestracja wystartowała!

Już od teraz można się rejestrować na część edukacyjną wydarzenia. Podczas rejestracji na część edukacyjną tego wydarzenia we wrześniu mamy specjalne ceny dla wszystkich. Z każdym miesiącem ilość dostępnych miejsc na to wyjątkowe wydarzenie edukacyjne będzie mniejsza dlatego też wdrożyliśmy formułę “szybciej rezerwujesz, mniej płacisz”. Zachęcamy do rejestracji już teraz – mówi Piotr Flejszar, Dyrektor w Biurze Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, zachęcając do wcześniejszej rezerwacji.

Przygotowaliśmy również specjalne zniżki dla członków PTS-u oraz dla studentów. Najmłodsi przedstawiciele naszej branży mają wyjątkowo atrakcyjną i stałą cenę rejestracji bez względu na czas w którym jej dokonają. Podczas procesu rezerwacji można też złożyć deklarację chęci udziału w wieczornej, integracyjnej części tego wydarzenia, a konkretnie koncertu jubileuszowego, podczas którego zostanie przeprowadzona zbiórka na cel charytatywny, który ogłosimy w październiku.

Warto również wspomnieć o fakcie, że już niedługo uruchomimy oddzielny proces rejestracji na część koncertową wydarzenia wieczornego, gdzie będzie można dokonać zakupu dodatkowych biletów wstępu dla osób, które nie będą uczestniczyć w części edukacyjnej a będą chciały z nami wspólnie świętować podczas koncertu Andrzeja Piasecznego i wspomóc cel zbiórki charytatywnej. 

Mocno wierzymy, że pod koniec listopada 2021 roku wszelkie możliwe przeciwności epidemiologiczne zostaną zminimalizowane i dane nam będzie spotkać się – tak jak przed pandemią – patrząc na własne uśmiechy, ponieważ, właśnie taki ma być Jubileusz PTS – radosny, pełen życzliwości i dobrych wspomnień.

Więcej o warunkach rejestracji znajduje się na stronie  –>> Warunki uczestnictwa – 70 lecie PTS

Do zobaczenia w Łodzi!