Sekcja Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego obejmuje patronatem konferencję I Love Endo – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Wiedza

Sekcja Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego obejmuje patronatem konferencję I Love Endo

Z wielką przyjemnością informujemy, że Sekcja Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego już po raz drugi obejmuje patronatem, cieszącą się dużym zainteresowaniem lekarzy z Polski i zagranicy, konferencję I Love Endo.

Konferencja odbędzie się w dniach 27-30.06.2024 w hotelu Warszawianka w miejscowości Jachranka pod Warszawą. Na tegoroczny program wydarzenia składają się 2 dni wykładowe, w trakcie których uczestnicy będą mieli przyjemność wysłuchać wykładów gości zagranicznych oraz krajowych, a także dzień przedkongresowy, który stanowić będzie w tym roku tak zwany Międzynarodowy Dzień Endostar oraz dzień pokongresowy będący okazją do wzięcia udziału w licznych, planowanych warsztatach praktycznych.

Z ramienia Sekcji Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego będziemy mieli przyjemność wysłuchać w tym roku wykładu dr n. med. Wojciecha Wilkońskiego, pełniącego funkcję Sekretarza Sekcji Endodoncji PTS, tytuł wykładu brzmi „Podstawy EBD i ich praktyczne zastosowanie”. Czeka nas gruntowna dawka wiedzy opartej na faktach. Podobnie jak w ubiegłym roku, na członków Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego z opłaconą bieżącą składką członkowską PTS czeka zniżka na udział w konferencji w kwocie 350 zł obowiązująca do 31 maja 2024 r. W formularzu zapisów wystarczy podać kod zniżkowy: PTS.

Konferencja stanowi doskonałą okazję na wymianę poglądów w rozmowach kuluarowych jak również zawarcia nowych znajomości z lekarzami z Polski i zagranicy w ciepłej, wczesnoletniej aurze.

To już 4. edycja konferencji I Love Endo, na której z roku na rok obserwujemy coraz liczniejszy udział lekarzy zza granicy. Wspaniale widzieć wzrost zainteresowania polskim endodontycznym wydarzeniem w różnych krajach, nie tylko Europy, ale całego świata.

Serdecznie zapraszamy do udziału i mamy nadzieję do zobaczenia już niedługo! Wszystkie szczegóły znajdziecie Państwo na stronie https://www.ilovendo.pl.

 

Zarząd Sekcji Endodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego