Terminale płatnicze dla członków PTS – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Terminale płatnicze dla członków PTS

Terminale płatnicze dla członków PTS

Dzięki umowie z firmą Apache Polska członkowie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego będą mogli otrzymać terminal płatniczy do gabinetu i użytkować go za 1 złotych netto miesięcznie.

Podpisanie listu intencyjnego o współpracę pomiędzy PTS a firmą Apache, partnera SIX PAYMENT SERVICES, to jedna z pierwszych decyzji nowych władz towarzystwa pod kierownictwem prof. Marzeny Dominiak. Współpraca gwarantuje członkom PTS korzystanie z terminali INGENICO za symboliczną złotówkę oraz specjalne warunki prowizyjne – IF ++ Marża 0,10 proc.

– Oferta jest bardzo dobra, warto porównać ją do aktualnie posiadanej. To wartość z członkostwa, którą łatwo przeliczyć na konkretne oszczędności w gabinecie – mówi prof. Marzena Dominiak.

– Wierzymy, że nasza współpraca przyczyni się do zwiększenia ilości gabinetów i klinik stomatologicznych akceptujących karty płatnicze, a także w przyszłości – Kartę Pacjenta Stomatologicznego – mówi Daniel Włodek, prezes zarządu Apache Polska.

Umowę na korzystanie z terminali gabinet podpisuje z Apache Polska. W ramach współpracy każdy terminal członka Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego zostaje spersonalizowany (logo gabinetu/kliniki na terminalu). Lekarze dentyści mogą również liczyć na: zwrot DCC od transakcji kartami zagranicznymi 2%, co jest szczególnie ważne dla klinik/gabinetów przyjmujących zagranicznych pacjentów, kolorowy papier do terminali w cenie 1,5 zł netto rolka (minimalne zamówienie 500 sztuk oraz umowę na czas nieokreślony bez ukrytych kosztów, kar za wcześniejsze zakończenie.