Współpraca Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego z Europejskim Towarzystwem Endodontycznym w ramach konferencji ESE Autumn Meeting! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Wiedza

Współpraca Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego z Europejskim Towarzystwem Endodontycznym w ramach konferencji ESE Autumn Meeting!

Z wielką przyjemnością informujemy, że Polskie Towarzystwo Stomatologiczne nawiązało współpracę z Europejskim Towarzystwem Endodontycznym, ESE w ramach zbliżającej się wielkimi krokami konferencji ESE Autumn Meeting!

Konferencja odbędzie się w dniach 6 – 7.09.2024 w ICE Kraków Congress Center przy ul. Marii Konopnickiej 17 w Krakowie. Kongres ESE Autumn Meeting jest wydarzeniem, którego zawartość merytoryczna jest kierowana nie tylko do endodontów, ale również lekarzy dentystów ogólnie praktykujących. Format wydarzenia skupia się przede wszystkim na zagadnieniach klinicznych, co stanowi często najważniejszy aspekt dla słuchaczy. Co więcej – tematem przewodnim tegorocznego ESE Autumn Meeting będą opublikowane w ostatnim czasie wytyczne S3 w pracy klinicznej, czyli S3 Level guidelines.

W tegorocznym programie znajdziemy znakomitych wykładowców, będących autorytetami w dziedzinie endodoncji, a wśród nich między innymi Hal Duncan, aktualny Prezydent ESE. Dzięki nawiązanej współpracy w ramach ESE Autumn Meeting, wszyscy członkowie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego z opłaconą bieżącą składką członkowską (za 2024 rok), będą mogli skorzystać ze specjalnej zniżki na udział w konferencji. Cena zniżkowa wynosi odpowiednio: do dnia 31 maja 2024 r. – 369 € od dnia 1 czerwca 2024 r. do dnia 5 września 2024 r. – 443 €

W trakcie zapisu, celem ustalenia powyższej kwoty w formularzu rejestracyjnym zaznacz opcję: Polish Dental Association. Konferencja stanowi doskonałą okazję do aktualizacji endodontycznej wiedzy na światowym poziomie, a także do wymiany poglądów w rozmowach kuluarowych, jak i zawarcia nowych znajomości nie tylko z lekarzami z Polski, ale przede wszystkim zza zagranicy w cudownej aurze krakowskich, jesiennych widoków. Wysoka renoma Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego, ESE jest doskonale znana na całym świecie wśród lekarzy dentystów zajmujących się endodoncją.

Obecność wydarzenia ESE w Polsce jest wyjątkową okazją, która mamy nadzieję zapisze się samymi superlatywami w pamięci zarówno uczestników konferencji ESE Autumn Meeting, jak i jego organizatorów. Serdecznie zapraszamy do udziału i mamy nadzieję do zobaczenia we wrześniu w Krakowie!

Wszystkie szczegóły oraz możliwość rejestracji z opisaną zniżką znajdziecie Państwo na stronie https://www.eseautumnmeeting.com. W przypadku planowanego zapisu na ESE Autumn Meeting z zastosowaniem przedstawionej obniżonej ceny, pamiętajcie o wcześniejszym uregulowaniu bieżącej składki PTS za 2024 rok, zapisy z uwzględnieniem przynależności do PTS będą weryfikowane.

Serdecznie pozdrawiamy, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne