Zapraszamy na Walne Zebranie Członków Sekcji Stomatologii Dziecięcej PTS w Lublinie – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Zapraszamy na Walne Zebranie Członków Sekcji Stomatologii Dziecięcej PTS w Lublinie

Miło nam poinformować, że już za około dwa tygodnie w Lublinie odbędzie się Walne Spotkanie Sekcji Stomatologii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, której prezesem jest prof. dr hab. n. med. Maria Mielnik-Błaszczak. Posiedzenie to zostało zaplanowane na piątek 27 października 2023 roku, rozpoczęcie o godzinie 11:00.

Aby ułatwić udział w tym wydarzeniu wszystkim zainteresowanym, Walne Spotkanie Sekcji Stomatologii Dziecięcej PTS zostanie przeprowadzone w trybie hybrydowym – będzie można uczestniczyć w nim osobiście lub online. W przypadku osobistego udziału w posiedzeniu prosimy o kontakt na adres mailowy: sekretariat.ped@umlub.pl.

Natomiast tych z Państwa, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w zebraniu członków SSDz PTS w Lublinie, zachęcamy do wirtualnego udziału w tym wydarzeniu. Linki do spotkania online zostaną udostępnione w najbliższym czasie.

Jak informują organizatorzy, stacjonarne Walne Zebranie Członków Sekcji Stomatologii Dziecięcej odbędzie się w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jednostka ta mieści się w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Lublinie przy ul. dra Witolda Chodźki 6 (piętro III, sala nr 25).