Aplikacja PTS już w Apple Store

Aktualności

Aplikacja PTS już w AppStore

Aplikacja PTS już w Apple Store

Aplikacja mobilna Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego jest już dostępna do pobrania na urządzenia mobilne z systemem iOS.

Aplikacja PTS już w Apple StoreZgodnie z zapowiedzią, apkę PTS można bezpłatnie pobrać już także ze sklepu AppStore. W trakcie premiery (11 kwietnia) aplikacja dostępna była jedynie w Google Play.

– Wchodzimy na nowy poziom mobilności. Aplikacja mobilna PTS ma jeszcze bardziej zbliżyć członków do produktów i usług Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Partnerów towarzystwa. Aplikację można traktować jako centrum zarządzania swoim członkostwem. Z pewnością aplikacja nie będzie odwzorowaniem strony internetowej www.pts.net.pl, do której dostęp ma każdy. Wkrótce, niektóre treści będą dostępne jedynie z poziomu aplikacji. Tutaj będą również zakodowane promocje wypracowane w ramach współpracy z Partnerami PTS – tłumaczy Lucyna Jasińska, dyrektor biura ZG PTS.

Apka umożliwia także przeglądanie prac w ramach PTS Case Study Club. Projekt będzie stopniowo rozbudowywany i wkrótce pojawią się kolejne funkcjonalności.

Czytaj także: Rośniemy w siłę wraz z aplikacją mobilną PTS