Jubileusz PTS już za niecałe trzy tygodnie! Zapraszamy! – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Jubileusz PTS już za niecałe trzy tygodnie! Zapraszamy!

Konferencja z okazji Jubileuszu 70-lecia PTS (26-27.11.2021) już za trzy tygodnie! Zarejestruj się i świętuj z nami bezpiecznie!

 

 

WIECZÓR INTEGRACYJNY

W piątek zapraszamy na wyjątkowy wieczór integracyjny, podczas którego znajdzie się przestrzeń na wspomnienia, oficjalne odznaczenia, ale przede wszystkim na dobrą zabawę w rytm największych przebojów Andrzeja Piasecznego. To mniej formalne spotkanie będzie również miało wymiar charytatywny.

 

HOTEL

Dla wystawców oraz uczestników Jubileuszu hotel DoubleTree by Hilton (miejsce wydarzenia) przygotował pokoje w atrakcyjnej cenie. Oferta ważna tylko do 8 listopada 2021 roku.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Najważniejszą troską każdego z nas jest kwestia zdrowia związanego z rozwojem IV fali pandemii COVID-19. Organizatorzy Jubileuszu są w pełni tego świadomi, podchodzą jednak z pełną odpowiedzialnością do przygotowania wydarzenia. Lekarze dentyści w znacznej większości są zaszczepieni 2 dawkami, część z nich przyjęła już dawkę przypominającą, co pozwala planować i przygotowywać wydarzenia dla branży stomatologicznej. W Jubileuszu będą mogły wziąć udział tylko osoby w pełni zaszczepione, ozdrowieńcy oraz osoby z aktualnym negatywnym wynikiem testu. Ponadto o bezpieczeństwo uczestników zadba firma Tomed dostarczając do sal konferencyjnych urządzenia do bezpiecznej dekontaminacji powietrza.

 

PARTNERZY/SPONSORZY