MATERIAŁ PARTNERA: NOWOŚĆ - PHILIPS SONICARE PRESTIGE 9900. – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Materiał Partnera

MATERIAŁ PARTNERA: NOWOŚĆ – PHILIPS SONICARE PRESTIGE 9900.

Nowy standard w usuwaniu płytki nazębnej!

Philips Sonicare to marka, która posiada 20 lat doświadczenia w rozwoju zaawansowanej technologii sonicznej i nieustannie wprowadza innowacje. Nowa szczoteczka Philips Sonicare Prestige 9900 to najbardziej zaawansowana technologia soniczna od Philips Sonicare1. Wraz z nową końcówką Premium All-in-One jest ona przykładem rozwiązań ukierunkowanych na poprawę zdrowia jamy ustnej.

Skuteczność szczoteczek Philips Sonicare potwierdzają badania kliniczne i w przypadku Philips Sonicare Prestige 9900 jest nie inaczej.  Randomizowanie badania kliniczne przeprowadzone w USA i Wielkiej Brytanii wykazują, że stosowanie szczoteczki elektrycznej z technologią soniczną Philips Sonicare Prestige 9900 z końcówką Premium All-in-One pozwoliło uzyskać statystycznie istotne zmniejszenie poziomu płytki nazębnej, krwawienia z dziąseł i zapalenia dziąseł oraz pozwoliło uzyskać znamienną poprawę koloru zębów przy jednoczesnej poprawie odcienia zębów. Doskonaląc swoje produkty, Philips Sonicare zawsze bierze pod uwagę korzyści jakie dodanie nowych technologii i funkcji może przynieść konsumentowi.

W Philips Sonicare Prestige 9900 wprowadzona została inteligentna, przełomowa technologia SenseIQ, która do 100 razy na sekundę monitoruje 5 czynników związanych ze szczotkowaniem czyli ruch szczoteczki, siłę nacisku, stopień pokrycia czyszczonych obszarów, czas oraz częstotliwość szczotkowania. Informacje te są analizowane przez sztuczną inteligencję, aby zapewnić spersonalizowane informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, mające na celu poprawę nawyków związanych ze szczotkowaniem zębów. Dane o technice szczotkowania są zawsze dostępne w aplikacji, nawet jeżeli aplikacja nie była włączona podczas szczotkowania. Istnieje również możliwość śledzenia postępów sesji czyszczenia zębów dzięki szczegółowym raportom oraz możliwość otrzymywania indywidualnych porad, przygotowanych na podstawie interpretacji danych. W wyniku połączenia tych wszystkich funkcji, szczoteczka Philips Sonicare Prestige 9900 osiąga wyjątkowe rezultaty dzięki kompleksowej pielęgnacji dopasowanej do użytkownika.

Wraz ze szczoteczką Philips Sonicare Prestige 9900 została zaprojektowana nowa końcówka Premium All-in-One. Końcówka zapewnia kompleksową pielęgnację w zakresie usuwania płytki nazębnej, poprawy stanu dziąseł oraz usuwania przebarwień egzogennych.

Takie rozwiązanie eliminuje potrzebę stosowania różnych rodzajów końcówek w przypadku pacjenta z jednocześnie występującymi kilkoma problemami z zakresu higieny jamy ustnej. Dzięki specjalnie zaprojektowanym, o trójkątnym przekroju włóknom oraz ich precyzyjnemu ustawieniu pod różnymi kątami, końcówka ta wraz ze szczoteczką Philips Sonicare Prestige 9900 zapewnia do 20 razy mniej płytki nazębnej, również w trudno dostępnych miejscach2, do 15 razy zdrowsze dziąsła3 oraz do 100% mniej przebarwień4. Kolejną innowacją wprowadzoną do końcówki Premium All-in-One to jej lekkie wyprofilowanie. Pomaga to  w lepszym dostosowaniu się szczoteczki do krzywizny łuku zębowego, zwłaszcza w tylnej części łuku.

Podsumowując należy stwierdzić, że szczoteczka Philips Sonicare Prestige 9900 to nowy standard w usuwaniu płytki nazębnej1.  Może ona pomóc lepiej oczyszczać zęby i dzięki technologii SenseIQ poprawić nawyki związane z pielęgnacją jamy ustnej.

1od Philips Sonicare; Prestige 9900

2w porównaniu do szczoteczki manualnej; z końcówką A3 Premium All-in-One w programie czyszczenia Clean

3w porównaniu do szczoteczki manualnej; w ciągu 6 tygodni; z końcówką A3 Premium All-in-One w programie czyszczenia Clean

4w badaniu laboratoryjnym i w porównaniu do szczoteczki manualnej; z końcówką A3 Premium All-in-One w programie czyszczenia Clean

 

Niniejsza informacja jest opublikowana przez PTS na zlecenie Philips Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Philips”).
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami w sekcji Informacje kontaktowe i pomoc techniczna
na naszej stronie internetowejhttps://www.philips.pl