„Polska mówi #aaa” zgłoszona do konkursu „Gwiazdy CEDE”

Aktualności

„Polska mówi #aaa” zgłoszona do konkursu „Gwiazdy CEDE”

Kampania Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego „Polska mówi #aaa” stanie do rywalizacji o prestiżową statutekę w internetowym plebiscycie „Gwiazdy CEDE” w kategorii Edukacja/IT.

– Zgłaszamy projekt “Polska mówi #aaa” do konkursu wierząc, że w ten sposób jeszcze mocniej wypromujemy jego idee i zachęcimy do uczestnictwa w kolejnych edycjach. Poprzez udział w plebiscycie chcemy również podziękować wszystkim zaangażowanym w kampanię. Statuetka “Gwiazdy CEDE 2019”, o którą powalczymy w głosowaniu – może być pięknym wyróżnieniem dla wielu osób – napisaliśmy w zgłoszeniu do konkursu.

Kampania „Polska mówi #aaa”, wspierająca obchody Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej jest unikalnym w skali branży projektem profilaktyczno-edukacyjnym. Zwraca uwagę na najważniejsze problemy opieki stomatologicznej w Polsce, inspiruje do podejmowania inicjatyw prozdrowotnych, przekazuje niezbędną wiedzę w zakresie zdrowia jamy ustnej społeczeństwu i profesjonalistom.

Zasięg tegorocznej kampanii przekroczył milion osób. Wśród najważniejszych inicjatyw kampanii należy wymienić:

– ustanowienie Marca – miesiącem zdrowia jamy ustnej

– gabinetu mobilne

– debaty

– bezpłatne materiały edukacyjne

– promocja zdrowia jamy ustnej z WKS Śląsk Wrocław

– emisja spotów wideo w komunikacji miejskiej we Wrocławiu

– mapa inicjatyw

Więcej na www.polskamowiaaa.pl oraz w linkach poniżej.

Gwiazdy CEDE to jedyny branżowy konkurs, w którym o zwycistwie decydują internauci – przedstawiciele branży. Do dwóch poprzednich edycji zgłoszono ponad 100 produktów w kategoriach: Sprzęt, Materiały, Profilaktyka oraz Edukacja/IT. Udział w rywalizacji zarezerwowany jest dla wystawców CEDE, którzy zgłoszą bezpłatnie swój produkt (maksymalnie 1 do każdej z kategorii) do 31 maja. Głosowanie online rozpocznie się w czerwcu i potrwa do 19 września do godz. 16.00. Laureatów poznamy na Gali CEDE.

Czytaj także:

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej 2019 – podsumowanie

Krzysztof Kiljański Ambasadorem kampanii “Polska mówi #aaa!”

Jest broszura kampanii Polska mówi #aaa!

IZŻ Patronem Honorowym kampanii “Polska mówi #aaa!”

O co chodzi z obchodami ŚDZJU i kampanią „Polska mówi #aaa!”?