Przyjmujesz pacjentów? Pozwól się odszukać! Mapa gabinetów

COVID-19

Przyjmujesz pacjentów? Pozwól się odszukać!

Zgodnie z obietnicą udostępniamy formularz, poprzez który właściciele praktyk stomatologicznych realizujących świadczenia w czasie COVID-19 mogą zgłosić gotowość do przyjęcia pacjentów. Wszystkie gabinety pojawią się na mapie dostępnej na stronie Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Najważniejsze informacje

  1. Szczegóły projektu określa Regulamin. Zachęcamy do lektury.
  2. Wszystkie gabinety, które widnieją na mapie stworzonej przez lek. dent. Olgę Sowińską oraz tech. dent. Rafała Szymelfejnika proszone są o zgłoszenie się poprzez formularz dostępny na stronie PTS. Działamy w pełnym porozumieniu z autorami pomysłu, w ten sposób regulujemy kwestie prawne (np. RODO).
  3. FORMULARZ jest jedynym sposobem przesłania zgłoszenia. Nie wprowadzamy danych przesłanych przez mail lub wiadomości Facebook.
  4. Gabinety NIE POJAWIAJĄ się na mapie automatycznie. Czas pojawienia się na mapie zależy od liczby zgłoszeń etc. Czas oczekiwania może trwać do 12 godzin w dni robocze.
  5. Mapa nie jest listą placówek rekomendowanych przez PTS. Autorzy projektu nie biorą odpowiedzialności za to, czy pacjenci zostaną przyjęci, bezpieczeństwo, jakość usług czy ceny.
  6. Mapa jest WYŁĄCZNIE odpowiedzią na społeczne zapotrzebowanie w zakresie wiedzy o placówkach, do których można zgłosić się z nagłymi problemami stomatologicznymi. Pytania w tym zakresie spływają do PTS od pacjentów oraz mediów.

Czytaj także: Dla pacjentów i lekarzy: mapa pracujących gabinetów stomatologicznych

DODAJ GABINET (uwaga, zostaniez przeniesiony na właściwą podstronę)