Rusza wirtualna wystawa CEDE! 59 firm, 30 webinarów, 0 opłat

Aktualności

Trwa wirtualna wystawa CEDE! Online do 25 października

Nawet kilkuset przedstawicieli firm z kraju i zagranicy czeka na zwiedzających Virtual Dental Exhibition by CEDE. Na wirtualnych stoiskach, eksperci od produktów stomatologicznych – oko w oko – będą dostępni przez trzy dni. W sumie premierowa edycja internetowego CEDE potrwa miesiąc, do 25 października. PTS jest Partnerem wydarzenia. Start o 8.00 w czwartek. 

Najbardziej interaktywnie zapowiadają się pierwsze trzy dni wirtualnego CEDE (24-26 września). Na stoiskach będzie można połączyć się z przedstawicielami 59 firm i porozmawiać z nimi na żywo poprzez czat lub audio-wideo. Spotkanie możliwe jest przez: komputer (zalecane), tablet lub smartfon i nie wymaga instalacji dodatkowych programów lub aplikacji. Wszystko odbywa się w języku polskim lub angielskim. Kilka kliknięć przeniesie zwiedzającego: z lobby do jednego z trzech pawilonów, następnie na wirtualne stoisko, aż w końcu do specjalnie przygotowanych przez wystawców miejsc, w których odbędą się prezentacje i pokazy. Jak zapewniają przedstawiciele, na stoiskach i czatach podczas VDE by CEDE, nie zabraknie okazji cenowych. Wielu wystawców zaprasza również na eksperckie czaty tematyczne. Agenda aktywności na stoiskach dostępna jest w wyszukiwarce dostępnej na www.vcede.pl. Udział w VDE by CEDE jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja. O tym, że uczestnictwo w wystawie nie wymaga doktoratu z informatyki przekonuje wideo przewodnik (zobacz).

–  Spróbujmy choć przez chwilę zapomnieć, o tym, że wirtualne CEDE, to produkt stworzony jako kontra do trudnego dla branży roku. Oczywiście, przygotowując VDE zdawaliśmy sobie sprawę, że to najbezpieczniejsza formuła z możliwych: nie podlega żadnym restrykcjom, nie wymaga podróży, generuje mniejsze koszty dla wystawców, dla uczestników nie ma ich wcale. Naszym priorytetem była przede wszystkim nowoczesność. Uważamy, że nowoczesna stomatologia potrzebuje takiego wydarzenia, niezależnie od okoliczności. Cieszymy się, że w podróż w nieznane zdecydowało się z nami wybrać tak wiele firm i znakomite grono ekspertów – podkreślają Organizatorzy ze spółki Exactus.

Tak jak przy realnym CEDE, tak i podczas wirtualnego, dla uczestników przygotowano bogaty program edukacyjny. Udział w webinarach i debatach, a jest ich niemało bo ponad 30, podobnie jak w wystawie, jest bezpłatny. Projekty edukacyjne poruszają rozmaity zakres tematów interesujących dla lekarzy dentystów, techników dentystycznych, higienistek czy asystentek. Nie zabraknie propozycji również dla studentów i młodych adeptów zawodu. Partnerami webinarów i debat są m.in. Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, Światowa Federacja Dentystyczna FDI, platforma Znany Lekarz i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej.

Organizatorzy zadbali również o charytatywny wątek wydarzenia. W ramach muzycznego challenge’u, opracowanego przez dentystyczne trio gitarowe „Isthmus Project”, w składzie: dr Bartłomiej Karaś, dr Wojciech Wilkoński oraz dr Hubert Gołąbek, zbierane będą pieniądze na zakup szczoteczek dla wychowanków domów dziecka. Do akcji (czytaj więcej) mogą przyłączyć się muzykalni stomatolodzy oraz ich pacjenci. Tych drugich z pewnością będzie można spotkać podczas wirtualnego CEDE, szczególnie w specjalnie przygotowanej dla nich Strefie Pacjenta (czytaj tutaj).

Partnerami VDE by CEDE są: GSK/Sensodyne, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, Dental Tribune International oraz ogólnopolski program „Klinika Bez Bólu” by Acteon. Honorowy Patronat nad wybranymi projektami objął m.in. Rzecznik Praw Pacjenta oraz Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej. Wydarzenie wspierają także: Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska (Patronat Honorowy), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Enterprise European Network i Łódzka Organizacja Turystyczna.

Tradycyjna edycja CEDE – o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna – odbędzie się w dniach 3-5 grudnia w Łodzi (www.cede.pl).