Serwis PTS otwarty na nowe pomysły. Zostań autorem!

Aktualności

Serwis PTS otwarty na nowe pomysły

Serwis PTS otwarty na nowe pomysły

Składając życzenia wspaniałego 2019 roku, zachęcamy do aktywnego współtworzenia strony internetowej Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego www.pts.net.pl.

Stali goście doskonale wiedzą, że nasza witryna jest więcej niż klasyczną stroną, bliżej jej do branżowego serwisu. W związku z rozwojem projektu, serdecznie zapraszamy do zgłaszania pomysłów na nowe działy, zakładki, itp. Na www.pts.net.pl jest miejsce dla fachowych cyklów poświęconych różnym aspektom stomatologii. Mogą to być m.in. fachowe porady, życiowe felietony, a nawet teksty o nieco luźniejszym charakterze, dedykowane jednakże uczestnikom branży stomatologicznej. Autorskie opisy przypadków sugerujemy zgłaszać w ramach projektu PTS Case Study Club. Szczegóły tutaj. Aby zostać autorem www.pts.net.pl nie trzeba być członkiem towarzystwa.

Przypominamy równocześnie, że redakcja serwisu czeka na informacje z „terenu”, czyli z oddziałów PTS. Z każdego, nawet najmniejszego wydarzenia lub faktu, możemy stworzyć newsa i podać go dalej w świat (m.in. poprzez media społecznościowe). Mile widziane są zdjęcia z organizowanych zebrań i spotkań.

Prosimy również nie zapominać o możliwościach Bazy Dobrej Edukacji PTS, czyli prostej wyszukiwarki wydarzeń edukacyjnych organizowanych głównie – lecz nie tylko – przez oddziały PTS. Informacje o projektach edukacyjnych (zebrania, konferencje, warsztaty itp.) prosimy przesyłać na adres redakcji. Wydarzenia zamieszczane w Bazie regularnie promowane są w mediach społecznościowych PTS.

Kontakt z redakcją serwisu pts.net.pl