Potrzebny jak MarketPlace PTS - 100 zamówień w miesiąc!

Aktualności

Potrzebny jak MarketPlace PTS

Blisko 100 zamówień w ciągu czterech tygodni – to bilans pierwszego miesiąca działalności internetowej platformy Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

MarketPlace PTS, to miejsce w którym dostępne są oferty partnerów towarzystwa, przede wszystkim niezbędne do funkcjonowania środki ochrony indywidualnej. Zarówno członkowie PTS, jak i niezrzeszeni mogą zamawiać m.in. maseczki ochronne, przyłbice/okulary, kombinezony, rękawice, środki do dezynfekcji, sterylizatory czy lampy uv. Dla tych pierwszych część partnerów MarketPlace przygotowało specjalne oferty cenowe. Każdy produkt jest doskonale opisany i uzupełniony o multimedia. W sklepie znajdziemy produkty dystrybuowane przez: Batist Medical, dogabinetu.pl, Equadent, Extreya, Hol Dental Depot, Safe Touch, SHOP DENT, System Czyste Powietrze, WARMTEC, a za chwilę dołączą kolejne nowe podmioty z ciekawą ofertą  produktową.

Najbardziej popularne kategorie w czerwcu to: maseczki ochronne, rękawice oraz kombinezony ale równie duży zainteresowaniem cieszyły się środki do dezynfekcji oraz lampy UVC. Dobrze rozwijająca się kategorią produktów z bardzo ciekawą i zróżnicowaną ofertą jest kategoria oczyszczaczy powietrza, w ramach której odnotowaliśmy duże zainteresowanie z pośród użytkowników MarketPlace co z pewnością przełoży się w następnych miesiącach na wyniki sprzedaży w tej kategorii.

Zapraszamy wszystkich chętnych małych i dużych przedsiębiorców do współpracy w ramach promocji swoich produktów na platformie sprzedażowej PTS!

Czytaj także: Dołącz do PTS. Udowadniamy, że warto!