Startuje wstępna rekrutacja na anglojęzyczną edycję podyplomowych studiów European Master Degree in Oral Implantology – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Aktualności

Startuje wstępna rekrutacja na anglojęzyczną edycję podyplomowych studiów European Master Degree in Oral Implantology

Przed zaledwie kilkoma dniami – 2 grudnia – wręczono dyplomy ukończenia studiów podyplomowych European Master Degree in Oral Implantology (EMDOI) organizowanych i prowadzonych przez Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich  przy współpracy Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Od października trwa kolejna odsłona EMDOI, ale organizatorzy nie zwalniają tempa – już teraz zapraszają do udziału w pierwszej anglojęzycznej edycji tego programu.

European Master Degree in Oral Implantology to studia z zakresu implantologii i implantoprotetyki, na które czekało wielu polskich stomatologów, dotychczas podnoszących swoje kwalifikacje za granicą. Za opracowaniem różnorodnego programu studiów stoją najwybitniejsi polscy lekarze praktycy i naukowcy – uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych zajęciach praktycznych na fantomach i kadawerach, obserwacjach klinicznych w akredytowanych ośrodkach, a także wysłuchać wielu wykładów prowadzonych przez czołowych ekspertów w dziedzinie implantologii. Jednocześnie, przy indywidualnym wsparciu wykładowców, studenci EMDOI będą realizowali własne badania kliniczne.

Dwuletni cykl studiów wieńczy praca magisterska, a jej obrona zapewnia uczestnikowi międzynarodowy tytuł mastera w dziedzinie implantologii z certyfikatem uniwersyteckim i towarzystwa naukowego.

Organizatorzy European Master Degree in Oral Implantology podają: – Od kandydatów oczekiwane są: średniozaawansowane doświadczenie i umiejętności z zakresu chirurgii stomatologicznej, periodontologii i implantologii stomatologicznej. Formuła prezentacji własnego dorobku jest aktualnie precyzowana, ale z pewnością w rekrutacji znaczenie będą miały udokumentowane umiejętności. Kandydaci na studentów powinni znać język angielski na poziomie co najmniej B2. Zajęcia prowadzone w języku angielskim, a takie też się pojawią, nie będą tłumaczone.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wstępnej rekrutacji na studia podyplomowe European Master Degree in Oral Implantology

Pre-recruitment, postgraduate studies

Wstępna rekrutacja, studia podyplomowe

Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej Centrum Kształcenia Podyplomowego
Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.