Zapraszamy w czerwcu do Kołobrzegu na konferencję „TRENDY I WYZWANIA W NOWOCZESNEJ REHABILITACJI PROTETYCZNEJ” – Polskie Towarzystwo Stomatologiczne

Z Oddziałów

Zapraszamy w czerwcu do Kołobrzegu na konferencję „TRENDY I WYZWANIA W NOWOCZESNEJ REHABILITACJI PROTETYCZNEJ”

Już za niewiele ponad trzy tygodnie spotkamy się na  XXXVII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Sekcji Protetyki PTS „TRENDY I WYZWANIA W NOWOCZESNEJ REHABILITACJI PROTETYCZNEJ”. Konferencja odbędzie się w Hotelu Aquarius w Kołobrzegu w dniach 9-11 czerwca 2022 r.

Ideą leżącą u podstaw organizacji Konferencji jest potrzeba powiązania sfery nauki i praktyki klinicznej, a w szczególności dyskusja nad nowymi materiałami i technologiami. Stąd podstawowym celem Konferencji jest stworzenie forum dla wymiany doświadczeń naukowych i klinicznych między przedstawicielami ośrodków akademickich. Prezentowane referaty naukowe dotyczyć będą nowoczesnych technik i materiałów stosowanych w kompleksowej rehabilitacji protetycznej.

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w tej wyjątkowej Konferencji. Dodatkowym atutem jest miejsce tego wydarzenia – malowniczy Kołobrzeg. Z pewnością ta sceneria będzie sprzyjała dzieleniu się doświadczeniem i wiedzą, ale także długo wyczekiwanej integracji środowiska.

Więcej informacji znajduje się na stornie www.protetyka2022.pl  

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół organizacyjny