Journal of Stomatology – nowy edytorial dla autorów

Wiedza

Journal of Stomatology – nowy edytorial dla autorów

W "Journal of Stomatology" o dezynfekcji powietrza i powierzchni

Jest nowa odsłona systemu zgłaszania prac do „Journal of Stomatology” (Czasopismo Stomatologiczne). Periodyk naukowy Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego wydawany jest od 1949 roku.

Blisko 71 lat temu ukazał się pierwszy zeszyt „Czasopisma Stomatologicznego” pod redakcją prof. Stanisława Blocha. Dziś, w ramach projektu #PTSodnowa, czasopismo dostępne jest dla wszystkich w formule open access. Od kilkunastu tygodni pracami redakcji „JoS” kieruje prof. Ingrid Różyło-Kalinowska, wiceprezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, uznany ekspert w dziedzinie radiologii stomatologicznej. Poprzednim redaktorem naczelnym był prof. Bartłomiej W. Loster.

– Jest mi miło poinformować, że po przerwie, w nowej odsłonie, dostępny jest system zgłaszania prac do „Journal of Stomatology”. Gorąco zachęcam do nadsyłania publikacji – zachęca prof. Ingrid Różyło-Kalinowska.

Nowy edytorial „JoS” dostępny jest na stronie www.jstoma.com. Redakcja oczekuje manuskryptów wyłącznie w języku angielskim. Szczegółówe wytyczne dla autorów dostępne są TUTAJ.

JoS - edytorial system

Aktualnie zbierane są pracę do numeru 01/2019. W „Journal of Stomatology” publikowane są recenzowane, polskie i zagraniczne prace ze wszystkich specjalności stomatologicznych oraz medycznych, a także z pokrewnych dziedzin nauki.

Wydawcą dwumiesięcznika jest Termedia.